пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини».


19 листопада, у переддень Всесвітнього дня дитини і Дня гідності та свободи, відбулися фінальні змагання та церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини».


   Засновники та організатори турніру - управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації і Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. Організація фінального змагання відбулася на базі та за підтримки Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти».


    До участі у турнірі були запрошені наші кращі краєзнавці, які перемогли у II районному етапі обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»:


  - Молодша вікова категорія- Кузнєцова Богдана (Нижньосірогозька ЗОШ  читачі районної бібліотеки для дітей);


  - Середня вікова категорія– Кривчик  Анастасія 9 клас ( Нижньторгаївська ЗОШ, читач сільської бібліотеки;  - Старша вікова категорія – Гаврилова Аліна 9 клас  (Нижньосірогозька ЗОШ, читачі районної бібліотеки для дітей).   Третє місце в обласному  інтелектуальному  турнірі  зайняла  Кривчик Анастасія, яка була  нагороджена дипломом та книгами.Немає коментарів:

Дописати коментар