Нові надходження

                            Ірени Карпи «День усіх білок»    Про книгу: Карпатський ліс — дім для безлічі різних тварин. Наприклад, чорні білки. Але книга «День усіх білок» не тільки про них! Всім жителям лісу доведеться об'єднати зусилля, щоб врятувати рідні місця від зазіхань бандитів та чиновників. А допомагати їм в цьому буде сім'я лісників, що стоїть на сторожі лісу. На сторінках цієї книжки юні читачі дізнаються про те, як важливо боротися за свою мрію та відстоювати права, бути уважним до потреб інших та з повагою ставитися до природи. Але тут не буде ніяких нудних повчань — тільки захопливі пригоди з харизматичними та сміливими героями!

           Маркіян Камиш "Чормет


  «Чормет» – повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження і збирають металобрухт. Про суворих і п’яних чоловіків з металевими зубами і монохромними тату на руках, які здають в брухт-прийомки авіабомби вермахту в мішках та поцуплені в сусідів металеві огорожі, аби обміняти їх на денатурат. Це історія про людей, які мріють здати на метал все навколо них, навіть ядро Землі.

Читати уривок нової книжки на сайті Українська правда. Life

З сайту Читомо:
Маркіян Камиш – унікальний для сучасної української літератури письменник, адже у центрі його зацікавлень об’єкт, а дослідження якого наважується взятися мало хто, а відтак – і написати. Мова про чорнобильську Зону відчуження. Продовжує цю тему і «Чормет», що з’явиться на полицях книжкових крамниць саме перед Форумом.


  Маркіян Камиш розповідає про що книжка (перша презентація 05.09.17, Книгарня Є на Хрещатику), аудіо-запис:

            Юрій Іздрик “Після прози”
  “Після прози” – найповніша на сьогодні добірка поетичного доробку Юрія Іздрика, що відомий читачам передусім як прозаїк. Знайдемо тут і “перехідні” у стосунку до прози верлібри, і ритмізовані нариси, і традиційну римовану поезію. До книги увійшли твори, написані впродовж останніх 20-ти років.


                                 ВОЛКОВ ОЛЕКСІЙ. ШПИТАЛЬ
  Таємниці старого монастиря, на території якого розміщується звичайна районна лікарня, не дають спокою колективові хірургічного відділення, адже в цих стінах в різні епохи побували і лицар-тамплієр, і особистий хірург Наполеона, і польський магнат… Чи стане медикам сил та наснаги розплутати ці таємниці і дістатися захованого скарбу?
  Олексію Волкову вдалося майстерно поєднати в новому романі драматизм людських стосунків, заплутаний сюжет, щирий добрий гумор та злу іронію.

                    Таємний сад - Бернет Френсіс Годґсон

                                            Повісті відомої англо-американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет (1849–1924) уже давно стали класикою. Вони перекладені багатьма мовами, за ними створено численні театральні вистави і кінофільми.
    Історія про пригоди дітей у таємному саду — це справжня школа любови. Допомігши покинутому садові повернутися до життя, Мері Ленокс відкриває у собі цікавість і співчуття до людей, якого, здавалося, геть була позбавлена. А відкривши своє серце до світу, дівчинка здобуває здатність його перетворювати…


                          Дона Флор та двоє її чоловіків.
   Якщо вас вабить загадкова та розмаїта культура Латинської Америки з її карнавалами, вбранням, музикою, стравами і таємничими віруваннями, то ця книжка для вас.

  Роман «Дона Флор і двоє її чоловіків» усесвітньовідомого письменника, громадського і політичного діяча, академіка Бразильської академії літератури Жоржі Амаду написано в жанрі магічного реалізму. Поряд із вигаданими, але цілком правдоподібними і живими персонажами, у творі фігурують реальні представники бразильської культури 30-40 років ХХ сторіччя — музиканти, співаки, актори, а також божества і духи афро-бразильських релігійних культів.


   Та на першому місці, звісно ж, історія дони Флор, красуні, неперевершеної кулінарки, власниці школи «Смак і Мистецтво», яка мусить обирати, що для неї в житті важливіше: громадська думка чи особисте щастя.                     Генріх Белль. Груповий портрет з дамою.
  У грудні 2017 року у видавництві Вавилонська бібліотека вийшло українське видання роману «Груповий портрет з дамою» німецького письменника Генріха Белля, лауреата Нобелівської премії з літератури 1972 року.

  Генріх Белль – перший німецький письменник, який отримав Нобелівську премію після Другої Світової Війни. Саме тема пам’яті про війну стала для Белля визначальною. Героями його романів є люди, на долю яких невиправно вплинула ця одна з най глобальніших подій ХХ століття.

   «Груповий портрет з дамою» також торкається теми війни та поствоєнного досвіду. Проте визначальним для роману є історія особистості, у цьому випадку – історія жінки. Головну героїню звуть Лені Пфайфер. Уже з першого речення ви дізнаєтесь про її вік, зріст, колір очей та волосся. Та це лише зовнішні ознаки. Щоб насправді пізнати Лені, потрібно більше часу, більше слів. Малюючи її портрет, автор проводить своєрідне журналістське розслідування: він спілкується з друзями і колегами Лені, з її сусідами і ворогами. Кожен із них додає нові штрихи до образу цієї жінки. Так твориться роман – епічне полотно. Адже історія Лені – це не лише біографія однієї людини, а життєпис цілої нації, країни, епохи. Ви побачите довоєнну Німеччину, Німеччину часів Другої світової і повоєнну. Це роман про покоління, які пройшли крізь найтяжчі роки ХХ століття, про людей, що живуть у непростий час, у дивний і дивовижний час.

  Українське видання роману виходить в перекладі легендарних Євгена Поповича та Юрія Лісняк в оновленому редагуванні Віктора Мартинюка, коректор тексту – Алла Журава. Візуальний супровід книжки створила Анна Альпатьєва. Обкладинка та ілюстрації в книжці слідують настрою роману. Художнім редактор став Андрій Сакун. Верстку та макет розробив Михайло Царик.

Українським виданням роману «Груповий портрет з дамою» видавництво Вавилонська бібліотека та Посольство Німеччини в Україні вшановує 100-ліття від народження одного з найвеличніших письменників ХХ століття, Генріха Белля.


                                                 Антипович Т. Хронос
                     
  «Хронос» – футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей.


                               Адлер М. Дж. Як   прочитати   книгу.   

    Найкращий та найпопулярніший у світі посібник із розуміння прочитаного тексту для вибагливих читачів. Ця книга вперше вийшла 1940 року і відтоді вийшла понад півмільйонним накладом різними мовами світу. Це видання, перероблене та доповнене новим матеріалом, пояснює різні рівні читання та розказує, як на них перейти — від початкового читання до систематичного поверхового читання та ознайомчого читання, і так аж до швидкочитання.
    Читачі цієї книги дізнаються, як і коли можна оцінити книгу з першого погляду, як проводити «рентген» книги, як читати критично та знаходити в тексті головну ідею автора. Ця книга також містить опис різних читацьких технік, що найкраще підходять для читання окремих жанрів — практичних книг, художньої літератури, п’єс, поезії, історичних праць, книг із точних та природничих наук, філософії та соціальних наук.
     Автори також наводять рекомендований список літератури та вправи на читання, якими ви зможете перевірити, як покращилися ваші читацькі навички, розуміння та швидкість.


                                            Атлас динозаврів

  Ілюстрований атлас динозаврів містить найновіші відомості про спосіб життя і звички цих древніх рептилій, знайомить з рідкісними знахідками і відкриттями палеонтологів. Представлена докладна інформація про різні види динозаврів, подані детальні зображення тварин. Для середнього і старшого шкільного віку.

Чарльз Буковскі «Жінки». «Жінки» — третій роман Буковські, який зображує життя Генрі Чинаскі, повного дівчат та випивки. До створення книги письменника підштовхнуло прочитання «Декамерона» Джованні Боккаччо. Буковські говорив, що одна з думок цього твору — «секс настільки сміховинний, що з ним нікому не впоратися» — особливо сильно вплинула на його «Жінок». Письменник вважав твір найкращим своїм здобутком і водночас «чимось на зразок низької, вульгарної комедії». Оскільки твір є автобіографічним, автор завчасно вибачився перед знайомими, пояснивши, що він просто дивиться на все гірше за інших.

  Чарльз Буковські — представник «брудного реалізму», який повністю проявив себе в «Жінках». Його характерними рисами є максимальна економія слів, мінімалізм в описах, велика кількість діалогів, відсутність міркувань, що диктуються змістом, сенс і особливо непримітні герої. Лайки, сексуальні сцени, безліч алкоголю, наркотиків й похмілля показують інший бік «американської мрії». Книгу критикували за сексизм, якого, однак, автор у романі не вбачав. Його герой Генрі Чинаскі, з якою б жінкою не був знайомий, завжди знаходив у ній що-небудь прекрасне — тіло, волосся чи стиль листування. Той, хто звинувачує автора у сексизмі, мабуть, просто недочитав книгу. «Мужикові потрібно багато баб, тільки якщо вони всі нікуди не годяться», — розуміє герой, одружившись востаннє.

  «Жінки» не тільки про стосунки двох статей, легковажне чоловіче чи жіноче ставлення. Не тільки про секс старого письменника з молодими дівчатами. Головна думка твору — в оригінальному вислові — «It is what it is». Тобто, воно є тим, чим воно насправді є — не більше й не менше. Ця властивість — завжди гіперболізувати чи применшувати — притаманна не тільки жінкам, а й чоловікам. Якщо вас не люблять — вас не люблять, якщо вас не хочуть — вас не хочуть. Жорстко, брудно, але реалістично.


  «Жінки» Чарльза Буковські — талановито, своєрідно, з чорним гумором і таким самим стилем життя героїв. Його не можна рекомендувати до прочитання — роман не є класичним, із доброю, повчальною мораллю всередині. Але прочитати варто — читачі не залишаються байдужими до манери письма Буковські. Вони або закохуються, або йдуть мити руки після прочитання декількох сторінок. Стиль треба розуміти й читати запоєм — саме так Чарльз Буковські і жив, і писав.Артур Бенджамин - Магия математики   Магія математики - це підручник з математики, який ви хотіли б мати в школі. Використовуючи чудовий асортимент методів - від прикладів з кульками морозива до вимірювання гір і створення чарівних квадратів, ця книга охоплює основні математичні сфери, включаючи арифметику, алгебру, геометрію та обчислення, плюс числа Фібоначчі, нескінченність і, звичайно, математичні магічні трюки. Артур Бенджамін, відомий в усьому світі як "математичний чарівник", поєднує математику та магію, щоб зробити предмет веселим, привабливим і однаково легким у розумінні як для фанатів математики, так і для тих, кого вона лякає. "Час від часу математичні та інші наукові періодичні видання проводять серед своїх читачів опитування на тему вибору найкрасивішого рівняння. І щоразу лідером виявляється це дивовижне рівняння, яке називають тотожністю Ейлера".«Фотограф»


  Збірка новел «Фотограф» - це збірка фотографій. Світлин з минулого і сучасного, де події і людські долі переплетені так, що іноді здається – такого не може бути. Це – вигадка. Це – ретуш на світлині. Насправді все інакше. Але…
  Новела – це збірка світлин одного майстра. Кожна із них – то відбиток присутності Бога в житті людини. Жодної ретуші. Лише правда, віра і любов . Бог – теж фотограф. Він знає  все  про  гру світла  і  тіні.  І неважливо  з  ким  він сьогодні : з алкоголічкою  Надюхою  («Чужа кров»), божевільним Васьком (« Їнтар»), чи малою Бруською («Пиріжки з шугалем»). Він однаково зупиняє час. Іноді, в розмитому слізьми кадрі . І дарує надію .
Зараз вилетить пташка…

         
Темний світ .     Мене звуть Даша Лебедєва. Філфак МДУ, другий курс.  Я безтолкова і загалом середнячок. Коли роздавали таланти, мене явно відтіснили кудись у кінець черги… До того, як усе це закрутилось, я гадки не мала, срібний кулон, який дістався мені від батька, - потужний артефакт і з його допомогою можна бачити Тіней. Я й уявити собі не могла, що ці жахливі безсмертні створіння, які висмоктують із людей радість, любов і життєві сили, будуть загрожувати моїм близьким. І, звичайно, навіть не підозрювала, що на мене можуть звернути увагу відразу двоє хлопців  - самовпевнений мажор Сем і чесний добряк Міша.
Але про все по порядку . А почалась ця історія з того , що я померла...    «Зло не має влади»
«Зло не має влади» - останній роман трилогії про пригоди школярки семикласниці Ліни Лапіної  ( до трилогії також входять романи «Ключ від Королівства» і «Королівська обіцянка») . Ця трилогія вийшла в новій серії видавництва «Фоліо» «Світи Марини та Сергія Дяченків», у якій будуть опубліковані майже всі твори ( понад 20 томів) письменників, перекладені українською та чудово ілюстровані. Також у цій серії 2017 року вийшов друком роман «Страта».
Що чекає Королівство, мешканці якого забули свого короля? Звісно, воно приречене на загибель та запустіння. Тим більше  коли його осаджує Сарана – жахлива стонога і сторука навала змітає й витоптує все на своєму шляху, і немає від неї порятунку. У Ліни, мага дороги,  є лише три дні, щоб урятувати Королівство…

 «Територія брехні»  Київська Русь, ХІ століття. Князь Володимир і Рогнеда, Ярослав Мудрий і його наречена – шведська принцеса Інгігерда. Наскільки правдиво відображені події минулого в літописах і скандинавських сагах? З упевненістю можна стверджувати лише те, що в минулому люди відчували, страждали і любили, як у наш час.
  Прочитавши стародавні графіті на стінах київського собору Святої Софії і розгадавши їхню таємницю, герої роману «Територія брехні» вирушають у подорож до Скандинавії – батьківщини нареченої Ярослава Мудрого Інгігерди.
Герої роману – наші сучасники. Випадкова зустріч змушує їх зануритися в тисячолітню таємницю. Бажання докопатися до правди минулого несподівано розкриває загадки їхнього особистого життя. Минуле нікуди не зникло. Носіями яких генів є ми, нащадки Київської Русі?

   Історичний детектив, написаний у кращих традиціях цього жанру, розкриває маловідомі сторінки давньої української історії. « Рейс»   В основу романа – трилера відомого письменника, автора світового бестселера «Аеропорт», покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в « Боїнгу», збитому над Донбасом. Захопливий сюжет не відпускає уваги читача до останньої сторінки.

Немає коментарів:

Дописати коментар