понеділок, 8 лютого 2021 р.

«Як отримати земельну ділянку у власність?»

 

          Для працівників КЗ «Нижньосірогозька центральна  бібліотека»,  фахівчинею Нижньосірогозького БПД - Садловською Оленою проведено круглий стіл  на тему: «Як отримати земельну ділянку у власність?».

     В рамках заходу колектив ознайомили із нормами безоплатної передачі земельних ділянок,  покроково обговорили  процедуру звернення до органів місцевого самоврядування для отримання земельної ділянки та порядок державної реєстрації права власності на дану ділянку.     Ми  вдячні працівникам Нижньосірогозького БПД за цікаву і змістовну інформацію.

    А для мешканців громади  в приміщенні закладу оформлено виставку інформаційних буклетів  « Конституційне право на землю». Переглянувши буклети можна знайти відповіді на такі питання: « Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці»,  « Укладання та внесення змін до договору оренди землі», « Як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки», « Земельний податок для фізичних осіб», « Припинення та поновлення договору оренди землі», « Встановлення меж земельної ділянки».

            Тож чекаємо Вас у нашій бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар