пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Свіча Голокосту не згасне

 27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Голокост — це страшна, жахлива етнічна чистка, винищення окремого народу – стала генетичною пам’яттю нації. Голокост - це цілеспрямоване масове винищення нацистами  єврейського народу, слов'ян, ромів, фізично і розумово нездорових людей .
Саме до цієї дати  працівники центральної районної бібліотеки  спільно з  шкільним бібліотекарем провели годину пам’яті «Свіча Голокосту не згасне». У заході взяли участь учні 10 класу Нижньосірогозького опорного закладу ПЗСО.
 Бібліотекарі  розповіли старшокласникам про сплановане жорстоке винищення нацистами мільйонів євреїв та представників інших національностей у роки Другої світової війни, про жертви Голокосту. Під час спілкування обговорювали питання про геноцид, расизм, націоналізм, які  можуть торкнутися будь якого народу.На завершення - присутні  вшанували всіх жертв цієї трагедії хвилиною мовчання.   Також всі мали можливість ознайомитися з історичною та художньою літературою  представленою на книжковій виставці  « Трагічні уроки історії України». 


Немає коментарів:

Дописати коментар