четвер, 20 лютого 2020 р.

День Героїв Небесної Сотні


Результат пошуку зображень за запитом картинка про  небесної сотні

   20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні   – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

    У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати "Небесною Сотнею".  Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Янголами-охоронцями на небі.

  З метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сприяння утвердженню в Україні ідеалів свободи і демократії, збереженню та донесенню до сучасників і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, центральна районна бібліотека разом з шкільною бібліотекою провела з учнями 8-а класу  Нижньосірогозького опорного   закладу ПЗСО годину мужності «Подвиг Небесної Сотні – приклад для нащадків». Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією  цієї події, що допомогло їм більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну. Під час заходу прослухали  поезії,  переглянули відео: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», хвилиною мовчання  вшанували подвиг загиблих. 
    
        Діти ознайомилися з  книжковою виставкою «Майдан у книгах».
Немає коментарів:

Дописати коментар