пʼятниця, 30 листопада 2018 р.

День боротьби зі СНІДом.


      1  грудня   у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом.В центральній районній  бібліотеці відбувся прес – репортаж «СНІД – реальність  життя»  для  учнів  10-го Б класу Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст.
      На  захід  запросили  юрист - консульта районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді  Анну Поліщук.     Вона    розповіла,  що   проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 400 тисяч людей, що складає понад 1% населення країни, нагадала про способи передачі ВІЛ, самозахист від інфікування та необхідність регулярних обстежень,  роздала  учням   інформаційні листівки.

                                       Всі присутні  переглянули  відео « Тест» і обговорили ситуацію яка склалася з героєм  цього ролика.
                                 

      Що ми знаємо про СНІД, про його наслідки? Що таке вірус та як передається ВІЛ? Що ми знаємо про статеві контакти та запобіжні заходи? Як взагалі живуть люди з ВІЛ? Відповіді на такі хвилюючі питання кожен користувач бібліотек може знайти на  книжковій виставці «СНІД не для мене».
Немає коментарів:

Дописати коментар