субота, 23 червня 2018 р.

«Туризм як тренд: інноваційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку громади»       12-14 червня в с. Стрілкове Геніческого району відбулася виїзна сесія директорів бібліотечних систем Херсонщини у с. Стрілковому Геніческого району було підготовлено презентацію «Бібліотека  як об’єкт туризму: туристичні стежки ведуть до бібліотеки…».
        Почесними гостями виїзної сесії були Ігор Миколайович Степурін, директор видавництва «Мистецтво», засновник видавничо-книготоргової компанії «Самміт-книга», член правління Української асоціації видавців та книго розповсюджувачів, а також член правління Української бібліотечної асоціації.   Почесним дорогим гостем на сесії була керівник Національної Академії  керівних кадрів культури і мистецтв України, Голова Української Бібліотечної Асоціації, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури  Ірина Олександрівна Шевченко.
        Велика подяка організаторам сесії за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід. Креативно, логічно, доброзичливо! Цікаво! Нестандартно! Захоплююче!  Корисно!
        Дуже сподобався чудовий концерт художніх колективів Генічеського району,  виставка майстрів народного мистецтва, культурний відпочинок для учасників заходу.
        Справило велике враження відвідання Стрілківської сільської бібліотеки.
        Учасникам були вручені Посвідчення Херсонського регіонального центру Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів  (IREX) за програмою «Бібліоміст» у співпраці з Всеукраїнською бібліотечною асоціацією,  Подяка від Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара за організацію проведення Великої літературної естафети «Гончар крокує Херсонщиною», присвяченої 100-річчю з дня народження письменника, в бібліотеках ОТГ та  бібліотечка нової сучасної літератури.
    Море задоволення! Море захоплення! Море досвіду! Хотілося б частіше проводити такі заходи.

Немає коментарів:

Дописати коментар