пʼятниця, 19 травня 2017 р.

День спільних цінностей та традицій європейських народів

 День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.
Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається підписання Декларації Роберта Шумана. Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».
Напередодні Дня Європи в Нижньосірогозькій  бібліотеці спільно  з  шкільним бібліотекарем  для  учнів 9б та 10  класів (кл. кер. Пендак Л.С. та  Леміх Т.І.) з метою популяризації європейський цінностей проведено цикл заходів:

-        Книжкова  виставка «Багатолика  Європа»;
-        Пізнавальний  круїз «Галопом  по  Європі»;
-        Шанс – вікторина «Європейський калейдоскоп».  На цих заходах  наші відвідувачі мали нагоду долучитись до спільних цінностей, історії та  ознайомитись зі звичаями, традиціями, обрядами та культурою різних європейських країн.
 Прелюдією до заходів став гімн Євросоюзу, що був виконаний мовою оригіналу .
Учасники шанс – вікторини з задоволенням крутили дзигу та  відповідали на численні  цікаві та несподівані  запитання стосовно ЄС та  Європи.


  Під час гри  «Європейські  перегони»   діти мали можливість ознайомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу в ігровій формі. Для  справжніх  любителів  футболу  була  проведена  гра «Футбольні  фанати» діти  відгадували  емблеми  європейських  футбольних  клубів.


 Усі бажаючі отримали можливість переглянути книжкову виставку «Багатолика Європа»  та віртуальну фотовиставку «Найкрасивіші бібліотеки Європи».
День Європи - це гарна нагода дізнатися більше про Європу, зібратися разом та розважитися. 
Немає коментарів:

Дописати коментар