понеділок, 6 червня 2016 р.

УРА! ЛІТО ! КАНІКУЛИ!

   Літо… Як багато в цьому слові «сплелося» та «відгукнулося» – відпустки, канікули, враження, зустрічі. Літо – це велика перерва для школярів, вона дана їм для зміцнення здоров’я і духовного зростання.

   Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним.


  У червні школи продовжують працювати. Вони стають літніми оздоровчими  таборами ,які цікаво і корисно організовують дитячий відпочинок. Районна  бібліотека допомагає їм у цьому і вже протягом багатьох років нас поєднує тісна cпівпраця та бажання бути корисними та затребуваними в своїй громаді. Бібліотекарі активно долучаються до організації дозвілля своїх читачів, які відпочивають у літніх таборах.
  Фахівці бібліотеки розробили для юних читачів низку заходів. Двері книгозбірні широко відкриті для дітей протягом всього літа. На юних читачів чекають неймовірні пригоди разом з героями їх улюблених книг: літературні подорожі, конкурси, круїзи-вікторини, а також є можливість погратися і поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет.  Ми з нетерпінням чекаємо на вас, дорогі діти! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!

Немає коментарів:

Дописати коментар