понеділок, 21 грудня 2015 р.

Йде зимовий Миколай

  Грудень – щедрий місяць на свята. Особливо на імена: Андрія, Варвари, Савви, Миколая, Ганни… та всіх не перелічити. Та найбільше ми чекаємо 19 грудня – День Святого Миколая. Цей день– з особливим нетерпінням чекають діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це буває на свято.


   В районній дитячій бібліотеці для учнів 3-Б класу підготували народознавчу годину «По країні з краю в край ходить Святий Миколай».  Працівниками нашої бібліотеки була створена зимова виставка «Заметіль зимових свят» з ялинками, з іграшками і сніжинками.    Ангелочки-діти  розповіли про Святого Миколая, його добрі вчинки. Миколая вважають покровителем дітей та заступником рибалок та моряків, усіх тих, хто потребує його захисту.      Крім цього, діти мали нагоду подивитися лялькову і театралізовану виставу «Колобок» та «Курочка ряба» на новий лад.

    Діти приємно, весело і цікаво провели час в бібліотеці. До дітей завітав Миколай з подарунками. На закінчення свята учні з Миколаєм водили хоровод навкруги святкової  ялинки, встановленої на площі райцентру.


Немає коментарів:

Дописати коментар