пʼятниця, 21 березня 2014 р.

Рідний край - наша гордість.


                   
    70-річчя утворення Херсонської  області -  подія всеукраїнського масштабу, адже наш  край відіграє не останню роль у соціальному та економічному  розвитку держави. Він  здавна славиться своїми багатими історичними  і культурними традиціями, видатними особистостями, які зробили неоціненний внесок для піднесення української культури та її  розвитку. Приваблює та захоплює і природа рідного краю. Адже за словами В.Белінського «Природа – вічний зразок  мистецтва, а найвизначніший та найблагородніший предмет у природі – людина».
      Враховуючи це,  у філії «Нижньосірогозька бібліотека для дітей»  до 70-річчя утворення нашої області проведено літературну  доріжку «Письменники рідного краю про природу» спільно з вчителями Нижньосірогозької ЗОШ І-Ш ступенів  Пантелей Г.Г. та Пендак Л.С. і їх вихованцями, користувачами бібліотеки  6-А , 6-Б класів.
        У ході заходу наголошувалося, що по-справжньому щасливою є людина, котра знає і шанує своє коріння і для якої рідна Земля, наша історія, життя предків та досягнення сьогодення – найвища цінність. Саме такими є наші земляки Юрій Безух та Микола Дєєв, місцеві письменники-поети, які своїми творами привертають увагу земляків до історії нашого краю та чарівної степової природи.
     Завідувач філії «Нижньосірогозька бібліотека для дітей» Віра Кузнєцова, ведучи літературну доріжку, розповіла про   поетів – справжніх патріотів Херсонщини та їх т творчість.
     А активний користувач районної бібліотеки Ірина Березовська  цікаво прочитала ряд віршів із відомих збірок земляків.
    Розповіді та декламування супроводжувалися відео презентацією про природу та людей рідного краю.
    Дуже цікавим та повчальним був виступ агітбригади – ЕКО «Зелена планета» Нижньосірогозької ЗОШ І-Ш ступенів     (керівник Пантелей Г.Г.) на тему  «В ім’я майбутніх поколінь».
 
    Учасники заходу та запрошені оглянули оформлену в читальному залі книжкову виставку «Херсонщина, в віршах омріяна, в піснях оспівана». Діти одержали рекомендації для додаткового читання з вищевказаної тематики літератури, наявної в  бібліотеці.
 
      Бібліотекарі КЗ «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека» Тетяна Каменецька і Тамара Пузирнікова  разом з учнями 8-Б класу та вчителем географії Оленою Морозовою Нижньосірогозької ЗОШ І-Ш ступенів провели літературно-музичну композицію «Херсонщина – мій рідний край».
   Це був цікавий екскурс в історію Херсонщини, розповідь про її сьогодення та людей, які славлять таврійський край.
  Учасники заходу переглянули відео-замальовку «Вас запрошує Херсонщина» та оформлену в бібліотеці книжкову виставку «Херсонщина: час, події і люди».
 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар