четвер, 1 серпня 2013 р.

Підвищуємо комп’ютерну грамотність .


             У Нижньосірогозькій центральній районній бібліотеці максимально      використовуються комп’ютери , одержані за програмою   « Бібліоміст » . Щодня новими бібліотечними послугами за допомогою безкоштовного доступу до Інтернету користуються до п’ятдесяти чоловік.
На поточний рік заплановано цикл занять «З Інтернетом на Ти», у рамках яких проходять різноманітні заходи. Систематично проводяться віртуальні групові та індивідуальні консультації для користувачів різних вікових категорій «Можливості Інтернету для вас». Останнім часом проведено урок-практикум «Як знайти потрібну інформацію в Інтернеті» , урок новітніх технологій «Інтернет – сила!», здійснено Інтернет - круїз «Подорожуємо різними країнами»

. Згідно укладених за проектом угод проводяться спільні  заходи з районним центром зайнятості та закладами освіти. У бібліотеці є література для користувачів персональних комп’ютерів та Інтернету , представлених на виставці. 
Розвиток Інтернету стрімко змінює світ і користувачів нашої бібліотеки.                                                                                           Немає коментарів:

Дописати коментар