понеділок, 8 квітня 2013 р.

Книга мандрує Херсонщиною.


  Нещодавно побачила світ книга    херсонського поета, члена НСПУ, голови обласної організації НСПУ Василя Загороднюка  «Формула Сократа». Вона зареєстрована на спеціальному сайті, отримала унікальний код, її відправили у вільні мандри по бібліотеках Херсонщини.  

 До бібліотек нашого району вона прибула 29 березня.За період перебування, з 29 березня по 7 квітня 2013 року,      збірка віршів Василя Загороднюка «Формула Сократа» стала справжнім другом наших користувачів. З метою ознайомлення з нею у центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Поетичний світ Василя Загороднюка»,   проведена літературна дегустація, віртуальна мандрівка за творами автора,  а у сільських бібліотеках – читання по колу.   
                                          Вірші збірки  пронизані високим людським почуттям – коханням. Поезії, як весна, пробуджують, вселяють віру, надихають на прекрасне, допомагають жити, працювати і творити добро

  
Перечитуючи вірші, всі відчули, що автор – великий патріот України, нашого рідного краю, бо з любов’ю пише про начебто звичайні природні явища «веселе небо,  вітер молодий, багряне сонце, зорі пожовтілі» тощо, використовуючи народну символіку. Переконуємося, що поет вміє ніжно кохати і майстерно та захоплююче описує це почуття у своїх творах. Хіба це може кого залишити байдужим?
   Спасибі авторові за пробуджені почуття та поетичні перли.
   Нових йому творчих успіхів та злетів!

Немає коментарів:

Дописати коментар